
Hill-Rom BSS1089
$34.40
SKU
L047762
| Weight | 0.050000 |
|---|---|
| Technology | Halogen |
| Watts | 180W |
| Volts | 22.7V |
| Finish | CLEAR |
| Base | G6.35 / 2-PIN |
| LCL | 1.26" LCL |
| Shape | T4 1/4 |
| Lumens | 4800L |
| Life | 300H |
| Type of Filament | CC6 / COILED COIL TRANSVERSE FILAMENT |
Compatible Devices
Manufacturer
OEM Part Number
Device Type
Product Description
Hillrom - Prima
Attachments
Product Reviews
Write Your Own Review





