
Osram GLF
$41.15
SKU
L032735
| Weight | 0.050000 |
|---|---|
| Technology | Halogen |
| ANSI Code | GLF |
| Watts | 235W |
| Volts | 230V |
| Finish | CLEAR |
| Base | G5.3 / 2-PIN |
| LCL | 1.26" LCL |
| Shape | T4 |
| Lumens | 5100L |
| Life | 100H |
| Filament Position | UNIVERSAL |
Compatible Devices
Manufacturer
OEM Part Number
Device Type
Product Description
Osram GLF
Attachments
Product Reviews
Write Your Own Review





