
Ushio - JDC24V60WDC
$55.85
SKU
L002170
| Weight | 0.050000 |
|---|---|
| Technology | Halogen |
| Watts | 60W |
| Volts | 24V |
| Finish | CLEAR |
| Base | BA15D / DC BAYONET |
| LCL | 1.38" LCL |
| Shape | T4 |
| Lumens | 1260L |
| Life | 500H |
| Type of Filament | CC6 / COILED COIL TRANSVERSE FILAMENT |
| Filament Position | BASE DOWN TO HORIZONTAL |
Compatible Devices
Manufacturer
OEM Part Number
Device Type
Product Description
Castle - 2410MB (516851)
Attachments
Product Reviews
Write Your Own Review





