
Osram DZE/FDS-OS
$34.46
SKU
L001290
| Weight | 0.050000 |
|---|---|
| Technology | Halogen |
| ANSI Code | DZEFDS |
| Watts | 150W |
| Volts | 24V |
| Finish | CLEAR |
| Base | GZ9.5 / 2-PIN PREFOCUS |
| LCL | 1.3" LCL |
| Shape | T4 |
| Lumens | 4000L |
| Life | 100H |
| Type of Filament | CBAR6 / C6F / SINGLE COIL FLAT/OVAL TRANSVERSE FILAMENT |
| Filament Position | UNIVERSAL |
Compatible Devices
Manufacturer
OEM Part Number
Device Type
Product Description
Osram DZEFDS
Attachments
Product Reviews
Write Your Own Review





