
Osram 75T4Q/CL/AX 12V
$18.35
SKU
L000888
| Weight | 0.050000 |
|---|---|
| Technology | Halogen |
| Watts | 75W |
| Volts | 12V |
| Finish | CLEAR |
| Base | GY6.35 / 2-PIN |
| LCL | 1.125" LCL |
| Shape | T4 |
| Lumens | 1450L |
| Life | 4000H |
| Type of Filament | C8 / SINGLE COIL AXIAL FILAMENT |
Compatible Devices
Manufacturer
OEM Part Number
Device Type
Product Description
Canon - CF-60UVI
Attachments
Product Reviews
Write Your Own Review





